Makijaż permanentny, który przywraca kobiecość i poczucie własnej wartości

Panie doskonale zdają sobie sprawę z faktu, jak wiele wysiłku trzeba włożyć w codzienne przygotowanie precyzyjnie wykonanego makijażu, do tego mnóstwo kosmetyków. Dzięki makijażowi permanentnemu można tego uniknąć, a przynajmniej skrócić czas przygotowywania się do wyjścia. Jest to zabieg oferujący efekty, które utrzymują się nawet do kilku lat. Ma jednak na celu nie tylko poprawiać i podkreślać urodę, maskować pewne defekty, blizny czy przebarwienia.

Wykorzystanie makijażu permanentnego w celach medycznych

Makijaż permanentny to ratunek dla wielu kobiet, które mają za sobą chorobę nowotworową piersi, przeszły mastektomię, jak i są już po rekonstrukcji. Zabieg makijażu permanentnego pozwala zrekonstruować brodawkę. Dokładniej mówiąc jest to mikropigmentacja brodawki, która może być wykonana na odtworzonej chirurgiczne brodawce, ale i bez niej, po wcześniej wykonanej mastektomii.

Mikropigmentacja brodawki

Mikropigmentacja brodawki sprawdza się u kobiet mających za sobą plastykę piersi, cierpiących na bielactwo, a także tych, które chcą uzyskać w możliwie naturalny sposób, ciemniejszy odcień brodawki piersiowej. Ta część ciała dla kobiet jest bardzo ważna, decyduje o ich poczuciu kobiecości, własnej wartości, sprzyja wysokiej samoocenie. Jakiekolwiek zmiany w obrębie piersi, a tym bardziej ich utrata, wiążą się dla każdej kobiety z traumatycznym doświadczeniem. Mikropigmentacja daje szansę na odzyskanie dobrego samopoczucia i staje się zabiegiem wpływającym tak na zdrowie psychiczne, jak i fizyczne.

Warto również wspomnieć, że na mikropigmentację brodawki mogą zdecydować się i panie, i panowie, którzy zmagają się z urazami czy poparzeniami tych wrażliwych i szczególnych miejsc. Kolosalne znaczenie ma zatem właściwie wykonany zabieg, odpowiednio dobrany pigment i fachowe oko linergistki. Na to wszystko można liczyć korzystając z oferty https://www.naturalnypermanentny.pl/.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.